MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 9223120
nr 922 3120
Vitrinskåp
mahogny, intarsia, längd: 66, djup: 46, höjd: 188
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:33:05
1.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr